Aktualności szczecin

OFERTA PRACY

Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych poszukuje:
LEKARZA SPECJALISTY PEDIATRII LUB NEONATOLOGII LUB NEUROLOGII DZIECIĘCEJ LUB ONKOLOGII I HEMATOLOGII DZIECIĘCEJ LUB ANESTEZJOLOGII LUB CHIRURGII DZIECIĘCEJ LUB MEDYCYNY PALIATYWNEJ LUB MEDYCYNY RODZINNEJ
lub
LEKARZA W TRAKCIE JEDNEJ Z POWYŻEJ WYMIENIONYCH SPECJALIZACJI
lub
LEKARZA LEGITYMUJĄCEGO SIĘ DOKUMENTEM UKOŃCZENIA KURSU ZGODNEGO Z PROGRAMEM SPECJALIZACJI W DZIEDZINIE MEDYCYNY PALIATYWNEJ

WYCIECZKA DO TRÓJMIASTA

Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Siatkarze dla Hospicjum w zeszły piątek nasze rodziny hospicyjne oraz rodziny z grupy wsparcia w żałobie rozpoczęły wspaniałą przygodę. Otóż właśnie wtedy wyruszyli na wycieczkę do Trójmiasta i Malborka, w której wzięło udział 37 osób!!!. Na pewno bawili się świetnie, mamy nadzieje że zrobili mnóstwo zdjęć, z których na pewno stworzymy dla Was fotorelację.

Wspólny projekt charytatywny

Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych została Laureatem V edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, zorganizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie.

AUKCJE CHARYTATYWNE

Chcesz poczuć się jak najprawdziwsza gwiazda siatkówki wbiegając na boisko z Krzysztof "Igła" Ignaczak Fan Club? a możę chcesz przebiec pierwszą edycję Piątka z Gwiazdami - pobiegnijmy dla Hospicjum ze specjalnym numerem startowym?

Jeśli tak to zapraszamy na aukcje charytatywne allegro Stowarzyszenie "Siatkarze dla Hospicjum" organizowane corocznie przed Wielki Mecz "Gwiazdy dla Hospicjum"

8 MECZ GWIAZD

GWIAZDY DLA HOSPICJUM 2017

Bilety w cenie 10, 20, 30 zł są sprzedawane online oraz w kasach Azoty Arena.

Na stronie meczgwiazd.szczecin.pl otrzymacie najświeższe informacje o Gwiazdach, które wezmą udział w meczu!

W tym roku znów zawitają siatkarskie i narciarskie Gwiazdy, a także przedstawiciele innych dyscyplin sportu oraz...nie nie, więcej nic nie zdradzimy ale możecie być pewni, że 5 tysięczna hala Azoty Arena znów zadrży w posadach i damy taki show jakiego jeszcze nie widzieliście

Maciej Kot Wspiera Zachodniopomorskie Hospicjum

Mistrzowskie wskazanie Macieja Kota to dla nas olbrzymi zaszczyt! Życzymy kolejnych sukcesów sportowych i liczymy, że uda nam się spotkać w maju na tegorocznej edycji Meczu Gwiazd.

Auto Od WOŚP

Podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odebraliśmy VW Caddy, który pomoże w realizacji wizyt u naszych małych Pacjentów. Za ten wspaniały prezent serdecznie dziękujemy!

Rotary Club po raz dziesiąty!

Panowie Wiesław Paczkowski i Mirosław Moroz z Rotary Club Szczecin - przekazali 15 grudnia 2016 (w imieniu wszystkich członków klubu) dary, dzięki którym przygotujemy paczki świąteczne dla tych spośród rodzin hospicyjnych, które potrzebują wsparcia. Składamy najserdeczniejsze podziękowania za stałą pamięć o naszych Podopiecznych, która w przypadku Rotary Club Szczecin liczy sobie już 10 lat!

Mikołajki 2016

Wczoraj, 9 grudnia 2016 roku w Auli szkoły salezjańskiej w Szczecinie odbyła się zabawa mikołajkowa! Serdecznie dziękujemy firmie i pracownikom firmy Unity Line za cudowne prezenty! Święty Mikołaj wręczył dzieciom prezenty, a przygotował ich aż 80! Zapraszamy do galerii, która najlepiej odda to jak dobrze się bawiliśmy.

Zadanie wykonano dzięki wsparciu Gminy Miasto Szczecin

MIKOŁAJKI 2016

Czy Człowiek Roku 2016 jest wśród nas?

Nasza Prezes - Kinga Krzywicka otrzymała nominację do tego Tytułu w Plebiscycie "Głosu Szczecińskiego" w kategorii "działalność społeczna, polityka, samorząd, organizacje pozarządowe". Jest nam bardzo miło, bo taka nominacja to wyróżnienie dla pracy całego zespołu hospicyjnego.

Jeśli możecie - wesprzyjcie Kingę, wysyłając sms o treści ZSD.8 pod numer 72355 - pierwsza tura głosowania trwa do 21. października 2016.

Strony

Subscribe to Aktualności szczecin
Go to top