Aktualności szczecin

Samochody od Stowarzyszenia "Siatkarze dla Hospicjum"

Za nami aktywny weekend i kolejna edycja Turnieju Andrzejkowego, organizowanego przez Stowarzyszenie "Siatkarze dla Hospicjum". To również okazja do podsumowań zeszłorocznej akcji siatkarzy amatorów. Przed Wami owoce starań i zabiegów wielu osób, którym jak najserdeczniej dziękujemy za pomoc naszym Podopiecznym.

Limuzy(n)ką do Filharmonii

A już w najbliższą niedzielę prawie 50-osobowa grupa rodzin hospicyjnych i rodzin z grupy wsparcia w żałobie wraz z opiekunami będzie miała okazję wziąć udział w projekcie "Limuzy(n)ką do Filharmonii". W jego ramach pojedziemy wspólnie do Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, zwiedzimy ją i wysłuchamy koncertu "Strach ma wielkie uszy".

Wernisaż zdjęć Tomasza Pasuli

Wieczorem 28 września ostatni gość opuścił Starą Rzeźnię, a my możemy się z Wami podzielić zdjęciami z tego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim przybyłym oraz Partnerom. A tych z Was, którzy nie mogli być dziś z nami zapraszamy serdecznie do obejrzenia wystawy zdjęć Tomka Pasuli "Wolontariat hospicyjny w obiektywie" do 4. października.

 

Charytatywna aukcja koszulek

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w dwóch aukcjach charytatywnych Stowarzyszenie "Siatkarze dla Hospicjum", na które koszulki przekazali uczestnicy EuroVolley 2017 drużyny Niemiec oraz Włoch.

http://charytatywni.allegro.pl/niemcy-koszulka-z-autografam…

http://charytatywni.allegro.pl/wlochy-koszulka-z-autografam…

Po fazie grupowej to drużyny, które nadal są uczestnikami Mistrzostw, więc może uda się komuś z Was wywalczyć koszulkę z autografami przyszłych Mistrzów Europy.

Rossman

Jeśli robisz zakupy w sklepie Rossmann Polska? Zainstaluj aplikację Klubu Rossmann.Ty dostaniesz zniżki, my darmowe zakupy!!

WOPR dla Hospicjum

Już 29. lipca grupa 12 śmiałków, będących ratownikami Szczecińskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego, sympatykami triathlonu oraz pływania sportowego zamierza pokonać wpław Zalew Szczeciński na trasie ze Świnoujścia do Nowego Warpna. Całkowity dystans wyniesie około 8 km.

Oferta Pracy

Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych poszukuje:

PIELĘGNIARKI/PIELĘGNIARZA

Szkolenie z obsługi Eho Mini

Pragniemy serdecznie podziękować firmie Pro-plus, firmie TeleCardio oraz zespołowi Fundacji „E-medycyna” za przekazane urządzenia Eho Mini Event Holter, dostęp do Platformy Telemedycznej oraz szkolenie z zakresu obsługi urządzeń.
Za to wyjątkowe wspracie bardzo dziękujemy i nie ma wątpliwości że każdy pacjent, który będzie wymagał monitorowania i usług kardiologa na pewno skorzysta z pomocy Platformy.

WYCIECZKA DO TRÓJMIASTA

Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Siatkarze dla Hospicjum w zeszły piątek nasze rodziny hospicyjne oraz rodziny z grupy wsparcia w żałobie rozpoczęły wspaniałą przygodę. Otóż właśnie wtedy wyruszyli na wycieczkę do Trójmiasta i Malborka, w której wzięło udział 37 osób!!!. Na pewno bawili się świetnie, mamy nadzieje że zrobili mnóstwo zdjęć, z których na pewno stworzymy dla Was fotorelację.

Wspólny projekt charytatywny

Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych została Laureatem V edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, zorganizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie.

Strony

Subscribe to Aktualności szczecin
Go to top