Siatkarze Dla Hospicjum

Komunikat o błędzie

Warning: ini_set() [function.ini-set]: A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/zhdd/ftp/includes/bootstrap.inc).

Stowarzyszenie Siatkarze dla Hospicjum wystartowało z kampanią promocyjną mająca na celu zachęcenie osób do oddawania 1% podatku na Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Kampania jest prowadzona poprzez portale społecznościowe. Udział w niej może wziąć każdy i zasady są banalnie proste.

Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z hasłem promującym oddawanie 1% i przesłać je na adres stowarzyszenia (kontakt@siatkarzedlahospicjum.pl), które to umieści każde zdjęcie na swoim profilu na FB oraz na swojej oficjalnej stronie.

Stowarzyszenie Siatkarze dla Hospicjum ogłosiło również konkurs na najciekawszą fotografię związaną z oddawaniem 1% dla ZHDD. Zwycięzca otrzyma podwójne zaproszenie do sektora VIP na Mecz Gwiazd, który w tym roku stowarzyszenie organizuje na nowo wybudowanej hali Azoty Arena w dniu 30 maja.

GALERIA NA FB

 

 

Go to top