Niezapominajka

Komunikat o błędzie

Warning: ini_set() [function.ini-set]: A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/zhdd/ftp/includes/bootstrap.inc).

Pamiętacie nasze zaproszenie, by zgłaszać najstarsze grupy przedszkolne i najmłodsze klasy szkół podstawowych na spotkania z Zosią - Niezapominajką, dziewczynką chorującą trochę poważniej niż na grypę czy anginę?

Już dziewięć z nich za nami, a przed nami bardzo pracowita jesień, a może nawet zima Zobaczcie jak radziła sobie Pani Miłka podczas spotkania w Przedszkolu Publicznym Nr 65 w Szczecinie (dziękujemy Pani Dyrektor Przedszkola za udostępnienie fotografii). Tym samym pragniemy podkreślić, że zainteresowanie naszym działaniem jest przeogromne - rośnie lista grup i klas oczekujących na realizację spotkania już z nowej puli w 2016 roku - a nam nie pozostaje nic innego, jak podjąć starania, by pozyskać nową dotację na dodruk książeczko-kolorowanek Fajnie, że maluchy mają szansę oswoić temat choroby.

Go to top