Wspólny projekt charytatywny

Komunikat o błędzie

Warning: ini_set() [function.ini-set]: A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/zhdd/ftp/includes/bootstrap.inc).

Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych została Laureatem V edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, zorganizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie.
Budżet projektu w wysokości 74900 zł przekazany zostanie na wsparcie w zakupie leków i środków medycznych dla naszych Podopiecznych. Z projektu pt. „Wspieranie rodzin hospicyjnych w zakupie leków dla nieuleczalnie chorych Pacjentów” w naszej organizacji skorzysta łącznie od 70 do 80 osób. Projekt dedykowany będzie Podopiecznych Hospicjum i potrwa do końca lutego 2018 r. Pomoc przekazana zostanie w postaci kart możliwych do realizacji w aptekach na terenie całego kraju.

Nasza Organizacja znalazła się w gronie 59 Laureatów Konkursu Grantowego 2017, które przygotowały i przesłały najlepsze projekty niwelujące bariery w dostępie do leków w Polsce. Projekt jest realizowany przez nas po raz 5.

Go to top